DİJİTAL REKLAMLAR

İnternet kullanıcılarının davranışlarını baz alarak markalara doğru mecrada, doğru zamanda ve doğru hedef kitlesine reklam verme imkanı sağlıyoruz.

MARKANIZ GÖZ ÖNÜNDE OLSUN.
GÖRÜNTÜLÜ REKLAMLAR MOBİL REKLAMLAR
NATIVE(DOĞAL) REKLAMLAR VİDEO REKLAMLAR
BİLİNİRLİK

Binlerce web sitesi, hedef kitlenizden markanızı bilmeyen kalmasın diye display reklamlar sayesinde sizin için çalışıyor. Artık müşteriniz her nerede olursa olsun, markanız göz önünde olacak.

PREMIUM TRAFİK

Doğru kişilere ulaşmanızın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. En seçkin web sitelerinden size en uygun hedef kitleye sahip olanlarını, site ve veri ortağını sizin için seçiyoruz.

YENİDEN PAZARLAMA

Web sitenizi en az bir kez ziyaret etmiş kullanıcılara geniş yayıncı havuzumuzdaki web sitelerinde gezerken veya Google’da arama yaparken marka ve ürünlerinizi tekrar göstererek, onları web sitenize tekrar çekmek yeniden pazarlama ile çok kolay.

DETAYLI HEDEFLEME

Sunduğumuz detaylı hedefleme seçenekleri ile reklamlarınızı sadece doğru kişiler görür. Böylece bütçenizi ilgisiz kişiler için harcamadan, yüksek etkiye sahip reklamlarla ilgili kullanıcıların dikkatini kolayca çekebilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ REKLAMLAR

Online pazarlama stratejisinin en önemli yapı taşlarından biriside display reklamlarıdır. İyi yapılmış bir display banner reklamı tüm aktif pazarlama önlemlerini tamamlar ve güçlendirir. Var olan farklı reklamların birbirleriyle stratejik karışımları da başarılı bir online pazarlama kampanyası oluşturur.

Yeni müşteri kitleleri oluşturma şansınızı yükselterek, hedef kitlenizi daha detaylı ve doğrudan muhatap alın. Müşterilerinizin dikkatini çekin ve bu sayede sorgulamalara Google gibi arama motorlarında siz yön verin. Profesyonelce hazırlanmış bir reklam sunumuyla sadece kendi müşterinize değil daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

MOBİL REKLAMLAR

Söz konusu mobil stratejiler olduğunda markalar çoğunlukla fazlasıyla karmaşık hedeflerle uğraşmak zorunda kalır. Çünkü yüksek erişimin sağlandığı mobil kampanyalarda aynı zamanda kaliteli etkileşim elde etmek kolay bir iş değildir. Mobilde de yüksek etkileşimli kampanyaları yönetmek için markalara detaylı hedefleme ve yaratıcı kurguları sunarak tüm süreçleri daha kolay ve verimli hale getiriyoruz.

Markanızın içinde saklı sonsuz bir potansiyel var, sunduğu fırsatı kaçırmayın!
NATIVE(DOĞAL) REKLAMLAR

Ads that bind in an organic way with the content are also suitable for viral spreading. This allows advertisers to reach the right audience in a clearer and more memorable way thanks to natural ads.

This feature ensures that native ads which are frequently preferred in studies to increase brand awareness help to create the right brand awareness in the end user.

VİDEO REKLAMLAR

Video ads is a fast and functional communication solution designed for use on internet platforms. With the introduction of technology in every moment of our lives, video content has become an effective communication strategy for brands. Video ads play an active role in increasing the number of customers of brands by increasing values ​​such as persistence, customer trust, purchasing tendency, site traffic and intelligibility.