BİZ KİMİZ

Globalde hedeflenen kitlelere ulaşan yaratıcı ve güçlü yeni nesil bir dijital reklam ajansı.

BİZİ TANIYIN!
Target Digital'de vizyonumuz, markaların desktop ve mobil cihazlardan en fazla değeri elde etmelerini sağlayarak kullanıcıların yaşamlarını iyileştirmektir. Kişiselleştirilmiş reklam deneyimleriyle desktop ve mobil reklamcılık keşfine öncülük ediyoruz. Bu sayede kullanıcıların, cihazlarla yarattığımız yayınlar yoluyla yeni ürün ve hizmetleri keşfetmeleri sağlanıyor. Devrim yaratan reklam platformumuz sayesinde markalar, dünya çapında kullanıcıları doğru hedefleyerek amaçladıkları noktaya hızlıca ulaşabilmektedirler.
HİKAYEMİZ
Target Digital, reklam ve geliştirme sektöründe yıllarını geçirmiş kişiler ile şeffaf bir ortamda kuruldu. Çünkü kurucuların bir sektörü en üst seviyeye yükseltmek için gerekli öngörü ve tutkuları vardı. Dünyanın en büyük yeniliklerinden bazıları her zaman belli başlı sorunlar ile karşılaşıyor ve biz de bu karşılaşanlardan farklı değildik. Bu da bizim hikayemiz; Türkiye’de inşa edilen yenilikçi ve profesyonel bir şirket olmamızın ilk adımıydı.
KÜLTÜRÜMÜZ
Target Digital'de, insanlarımızın şu an olduklarından daha fazlası olmalarını sağlayan ve kültürümüzün temelini oluşturan üç faktör vardır. Hayal gücü, birlik ve aksiyon. Bizim kültürümüz, tüm ekibimizin büyük düşünmelerini sağlayarak potansiyellerini en üst düzeye çıkarmaları, büyümeye yönelik fırsatları çözmeleri ve onlara çeşitli fırsatlar sunmaları için karmaşık zorluklar ile başa çıkmalarını sağlamaktadır. Güçlü bir takım olarak biz; tutkulu, yaratıcı, eğlenceli, sevgi dolu ve sonuç odaklıyız. Dijital reklam dünyasını Türkiye’deki bir ofis ile değiştiriyoruz.