Yazılım

Dijital dünyaya açılın.

Web Tasarım

Müşterilerimizi iyi anlıyoruz. Sorunsuz kodlar yazıyoruz. Planlı Çalışıyoruz. Söz verdiğimiz gibi zamanında sonuçlandırıyoruz. Kişisel web sayfalarından E-ticaret sitelerine kadar geniş bir yelpazede işimizi ciddiyetle yapıyoruz. Portföyümüzdeki yüzlerce web sayfalarına yenilerini ilave ediyoruz.

Özel Yazılım

“Şöyle bir yazılım olsa işimizi ne kadar kolaylaştırırdı” diyeceğiniz, iş yerinizdeki verimliliğinizi arttıracak yazılım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Probleminizi yerinde tespit edip; çözüm geliştirerek hayata geçiriyoruz. Gerekli eğitimleri vererek yazılımları kullanmanızı kolaylaştırıyoruz. Yani sihirli değnekle dokunup iş akışınızı kolaylaştırıyoruz.

E-Ticaret Sitesi

Müşterilerinizin 24 saat ulaşabileceği, elektronik ortamda alışveriş yapabileceği, internetin olduğu her yerde mağaza sahibi olmanın en kolay ve ekonomik yolu. Personel ve kira giderinin olmadığı bu yapı sizi dünya pazarıyla buluşturuyor. Düşünülerek adımlanmış tasarımlarımız ve teknik altyapımızla sürekli olarak destek veriyoruz.

CRM Yazılım

Her ne kadar tek amacı müşteri olarak görünmekte olan bir yazılım programı olsa da CRM programları ile personel ve yönetici ilişkileri de gözden geçirilmektedir. Böylelikle CRM programı nedir sorusu oldukça kolay bir şekilde yanıt bulmaktadır. Otomatik olarak sadık müşteriler kazanmak her firmanın hayalidir. CRM yazılımları ile birlikte bu istediğinizi gerçeğe dönüştürüyor aynı zamanda etkili teknik servis hizmeti veriyoruz.

Mobil Uygulama

Kurumsal Mobil Yazılım ve Mobil Uygulamalarla ihtiyacınız olan tüm yeniliklere hızlı çözümler üretiyor ve milyonlarca mobil kullanıcıya ulaşmanızı sağlıyoruz.