Veri Odaklı Dijital Reklamlar

İnternet kullanıcılarının davranışlarını baz alarak markalara doğru mecrada, doğru zamanda ve doğru hedef kitlesine reklam verme imkanı sağlıyoruz.

Markanız göz önünde olsun.

Bilinirlik

Binlerce web sitesi, hedef kitlenizden markanızı bilmeyen kalmasın diye display reklamlar sayesinde sizin için çalışıyor. Artık müşteriniz her nerede olursa olsun, markanız göz önünde olacak.

Premium Trafik

Doğru kişilere ulaşmanızın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. En seçkin web sitelerinden size en uygun hedef kitleye sahip olanlarını, site ve veri ortağını sizin için seçiyoruz.

Detaylı Hedefleme

Sunduğumuz detaylı hedefleme seçenekleri ile reklamlarınızı sadece doğru kişiler görür. Böylece bütçenizi ilgisiz kişiler için harcamadan, yüksek etkiye sahip reklamlarla ilgili kullanıcıların dikkatini kolayca çekebilirsiniz.

Yeniden Pazarlama

Web sitenizi en az bir kez ziyaret etmiş kullanıcılara geniş yayıncı havuzumuzdaki web sitelerinde gezerken veya Google’da arama yaparken marka ve ürünlerinizi tekrar göstererek, onları web sitenize tekrar çekmek yeniden pazarlama ile çok kolay.

Display Reklamlar

Online pazarlama stratejisinin en önemli yapı taşlarından biriside display reklamlarıdır. İyi yapılmış bir display banner reklamı tüm aktif pazarlama önlemlerini tamamlar ve güçlendirir. Var olan farklı reklamların birbirleriyle stratejik karışımları da başarılı bir online pazarlama kampanyası oluşturur.

Yeni müşteri kitleleri oluşturma şansınızı yükselterek, hedef kitlenizi daha detaylı ve doğrudan muhatap alın. Müşterilerinizin dikkatini çekin ve bu sayede sorgulamalara Google gibi arama motorlarında siz yön verin. Profesyonelce hazırlanmış bir reklam sunumuyla sadece kendi müşterinize değil daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Mobil Reklamlar

Söz konusu mobil stratejiler olduğunda markalar çoğunlukla fazlasıyla karmaşık hedeflerle uğraşmak zorunda kalır. Çünkü yüksek erişimin sağlandığı mobil kampanyalarda aynı zamanda kaliteli etkileşim elde etmek kolay bir iş değildir. Mobilde de yüksek etkileşimli kampanyaları yönetmek için markalara detaylı hedefleme ve yaratıcı kurguları sunarak tüm süreçleri daha kolay ve verimli hale getiriyoruz.

Native (Doğal) Reklamlar

İçerikle organik bir şekilde bağ kuran reklamlar aynı zamanda viral olarak yayılmaya da uygundur. Bu da reklam verenlerin doğal reklamlar sayesinde mesajının doğru kitleye daha net ve akılda kalıcı bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Bu özellik marka bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmalarda sıklıkla tercih edilen native reklamların son kullanıcıda doğru marka bilincini oluşturulmasına destek olmasını sağlar.

Video Reklamlar

Video reklamlar, internet platformlarında kullanılmak üzere tasarlanan hızlı ve işlevsel iletişim çözümüdür. Teknolojinin, hayatımızın her anına girmesiyle birlikte video içerikler de, markalar için efektif iletişim stratejileri haline gelmiştir. Video reklamlar; akılda kalıcılık, müşteri güveni, satın alma eğilimi, site trafiği, anlaşılabilirlik gibi değerleri yüksek oranlarda artırarak markaların müşteri sayısının da aynı oranda artmasında etkin rol oynamaktadır.